Post reply

The message has the following error or errors that must be corrected before continuing:
Warning: this topic has not been posted in for at least 356 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.
Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.
Other options
Verification:
Please leave this box empty:

Pudota pois kirjaimet q1w2e3r4t5y6:
Paloauton väri on:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

Topic summary

Posted by =Siru=
 - Fri 04.01.2019 09:13:03
Nyt stna lopetat tuon nauramisen  tai tuun ja lopsin turpaan   :psp:    Mikä romuatuo naurajalla lie?
Posted by =Juku=
 - Thu 03.01.2019 22:54:58
Olihan jollakin suomalaisella ongelma kun mittarissa ei ollut hybridiä!
Posted by =Lutris=
 - Thu 03.01.2019 12:53:36
Posted by =Juku=
 - Sat 01.09.2018 17:51:47

Ilman kommenttia paras
Posted by =Juku=
 - Fri 24.08.2018 19:56:44
 :good:
Posted by Cesium
 - Thu 23.08.2018 08:41:05
Autossani on nopeusrajoituksien tunnistus, joka huomauttaa piippaamalla, jos ajan liian kovaa. Nyt kun tuli emännälle uusi auto vastaavalla tekniikalla, niin se huomauttaakin, jos ajaa liian hiljaa. Esim. ajaessa 80 km/h satasen alueella alkaa kuulumaan piip piip ja mittaristoon tulee teksti speed limit 100. Ei huono veto patonkimaan insinööreiltä laittaa tuommoinen ominaisuus pieneen naistenautoon.
Posted by Ledskukkuu
 - Tue 21.08.2018 11:27:34
Quote from: jta on Mon 20.08.2018 20:18:44
Ei sitten parempaa parkkipaikkaa löytäny...
Ei kukaan parkkeeraa oveen kiini. :toktok:
Posted by jta
 - Mon 20.08.2018 20:18:44
Ei sitten parempaa parkkipaikkaa löytäny...
Posted by =Siru=
 - Mon 20.08.2018 08:09:40
::osmoke
Posted by =Juku=
 - Sun 19.08.2018 21:56:48
Posted by =Juku=
 - Thu 15.03.2018 17:43:27
Taidonnäyte!

Posted by =Juku=
 - Sat 17.02.2018 17:06:10
Posted by =Juku=
 - Fri 02.02.2018 00:14:12


Saattoihan se tietysti olla joku "ajovarman" pojistakin
Posted by Ledskukkuu
 - Tue 05.12.2017 11:55:13
näin :psylach:
Posted by =Juku=
 - Mon 04.12.2017 23:52:22
 :rofl: