News:

Jätä aivosi narikkaan, ja astu peremmälle :moi:
Apachefoorumi ei vastaa narikkaan jätetyistä aatteista.


Post reply

The message has the following error or errors that must be corrected before continuing:
Warning: this topic has not been posted in for at least 356 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.
Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.
Other options
Verification:
Please leave this box empty:

Ruotsin lipun värit on keltainen ja:
Suomen lipun värit on sininen ja:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

Topic summary

Posted by =Juku=
 - Tue 18.09.2018 19:07:16
Posted by =Juku=
 - Mon 27.08.2018 19:23:21
Posted by paavo
 - Sun 13.05.2018 07:08:39
Mitä väliä :drool:
Posted by =Juku=
 - Sat 12.05.2018 14:00:38


Kumpaakohan tuo vahvistaa lähentäjiä vaiko loitontajia
Posted by =Juku=
 - Wed 24.01.2018 11:50:59
https://i.imgur.com/bsEaNaa.mp4

Leveäharteisia tyttöjä
Posted by =Juku=
 - Fri 12.01.2018 14:20:49
Posted by =Juku=
 - Fri 22.12.2017 20:33:50
Posted by paavo
 - Sat 09.12.2017 08:20:44
Voima ja vastavoima
Posted by =Juku=
 - Sun 03.12.2017 20:33:48


Ei pitäisi yrittää liikaa
Posted by =Juku=
 - Thu 02.11.2017 22:02:20
Posted by =Juku=
 - Fri 11.08.2017 22:46:12
   
Posted by paavo
 - Sun 23.07.2017 10:59:37
Ei haittaa ::lsmoke
Posted by =Juku=
 - Sat 22.07.2017 22:44:44
Kansainvälinen taitouintiliitto julkaisi kuvan. Uimarit vetivät palkokasveja nokkaansa


http://www.is.fi/uinti/art-2000005299710.html
Posted by =Lutris=
 - Sun 16.07.2017 13:49:49
Quote from: =Juku= on Mon 26.06.2017 23:18:48
http://imgur.com/gallery/efFVV09

Tuosta vielä ilmapumppuversio niin voisi mennä kumikorjaamoon talkootöihin!
Täytämme renkaanne hintaan x€, jos haluatte katsoa renkaidenne täyttämistä, niin se maksaa xx€  ::hihsmoke
Tuohon vielä toples- ja bikiniles lisät  :parku:
Posted by paavo
 - Sun 16.07.2017 12:10:28
 :popper: