News:

Apachefoorumi Youtubessa:
https://www.youtube.com/c/ApachefoorumiNetPlus


Post reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.
Other options
Verification:
Please leave this box empty:

Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

Topic summary

Posted by Susey
 - Fri 06.05.2022 21:52:46
Onpa muuten käynyt niin, että vähän vaille neljään vuoteen en ole runkkuvinkkejä jaellut. ::osmoke Ylläpito tekee töitä herkeämättä tilanteen korjaamiseksi.
Posted by =Juku=
 - Tue 09.10.2018 14:27:23


Uskonnollinen näkökulma!
Posted by =Juku=
 - Wed 22.08.2018 21:50:16
  eikä surise!
Posted by =Juku=
 - Thu 02.08.2018 21:09:57
Posted by paavo
 - Sun 17.06.2018 17:51:42
Marakatti :lach: :lach:
Posted by Susey
 - Sun 17.06.2018 16:54:17
Quote from: jta on Sat 09.06.2018 21:38:30
Ei @Susey sulla olisi vinkkejä millä olisi hyvä hoitaa käsien erittäin kivuliaita rakkoja?
Tempomalla hetken aikaa vähän rauhallisemmin. Siemenneste toimii hyvänä ihovoiteena myös :jepso:
Posted by jta
 - Sat 16.06.2018 12:54:57
Posted by jta
 - Sat 09.06.2018 21:38:30
Ei @Susey sulla olisi vinkkejä millä olisi hyvä hoitaa käsien erittäin kivuliaita rakkoja?
Posted by =Juku=
 - Sun 13.05.2018 16:50:12
Posted by =Juku=
 - Fri 23.03.2018 13:28:23
 :good:
Posted by paavo
 - Thu 22.03.2018 14:46:21
Kun vedät hanskaan kerran päivässä ja käytät siihen 5 palaa wc-paperia, käytät runkkaamiseen vuodessa 1825 palaa, mikä on 31 rullaa vuodessa, joka on 1 iso mänty!
Runkkaamalla työllistät monta iloista metsuria, kuljetusyritystä, paperimiestä ja kaupan kassaa. Olet yhteiskunnallisesti merkittävä käsityöläinen!!!
Posted by =Juku=
 - Mon 19.02.2018 16:18:28
Posted by =Juku=
 - Mon 12.02.2018 13:00:48
Posted by =Juku=
 - Fri 09.02.2018 17:16:46


Joulupukki ei ole ainoa kurkistelija!
Posted by Susey
 - Wed 25.10.2017 11:44:48
Miten ne on nettiin levinny ::osmoke