News:

Jätä aivosi narikkaan, ja astu peremmälle :moi:
Apachefoorumi ei vastaa narikkaan jätetyistä aatteista.


Post reply

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.
Other options
Verification:
Please leave this box empty:

Suomen lipun värit on sininen ja:
Polisiin haalari on väriltään:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview

Topic summary

Posted by Esinahka-Einari
 - Sat 04.12.2021 06:45:09
 :good:
Posted by =Siru=
 - Sat 04.12.2021 06:01:43
Kuuntelin jotain hienoa konserttia Pariisista. Siellä oli tuo sävellys.
Posted by Esinahka-Einari
 - Fri 03.12.2021 15:09:12
Posted by =Siru=
 - Fri 03.12.2021 13:22:28
Giuseppe Verdi - Nabucco - Hebrew Slaves Chorus   :psycho:
Posted by Esinahka-Einari
 - Tue 02.11.2021 15:34:46
Martti Servon kummelibiisi :drag:
Posted by =Siru=
 - Tue 02.11.2021 05:59:27
Se hiton Joutsenlaulu
Kelloradio ehti sitä  hetken soittaa.
Posted by Donkey
 - Mon 01.11.2021 16:52:45
Posted by Ledskukkuu
 - Sat 01.07.2017 11:06:02
Posted by Ledskukkuu
 - Thu 06.04.2017 15:07:28
Posted by Ledskukkuu
 - Tue 11.10.2016 12:02:54
Posted by Donkey
 - Tue 04.10.2016 18:31:12
Popeda - Komisario Peppone
Posted by Ledskukkuu
 - Tue 04.10.2016 00:20:36
Posted by Donkey
 - Sun 02.10.2016 15:11:26
Posted by Ledskukkuu
 - Sun 02.10.2016 13:06:39
Toto toi veto vei kyllä joskus se vielä onnistuu...
Posted by Ledskukkuu
 - Thu 22.09.2016 23:03:39