102 . .. ...

Started by artopaananen, Tue 10.03.2015 11:44:22 (UTC+0200)

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ensio

Quote from: artopaananen on Sun 20.03.2016 09:49:39 (UTC+0200)
* AhAA! SUPO lähtee täällä JO Jussi palkinnon innoittamnana AVOIMEEN UHKAILUUN!

" Välittämättä seuraamuksista!"
______________________________






Niin, niin sinä, Arto Lauri valitettavasti teet. Julistat agendaasi arveluttavalla tyylillä ja valikoimatta kuulijakuntaasi. Et välitä omien hengentuotteidesi mahdollisista seurauksista tuon taivaallista etkä ajattele yhtään mitä kaikesta voi pahimmillaan seurata. Sinä dissaat aika laajalla rintamalla . Herjaat ihmisiä, vääristelet tiedettä, luot omia teorioita, "uutisia".. Höpötät kaikkea mahdollista ja mahdotonta. Ja joku jopa uskoo kaiken kertomasi.
Tämä ei ole uhkaus, vaan ihan oman toimintasi tuloksen kertomista.

Satusetänä olet kyllä liki ylittämätön, se tunnustus täytyy kyllä antaa, pellehermannin titteli myönnettäköön
ken tietäis sen, mutta kenpä ei kerro

Mustis

 :think: Pelle Hermanni kyllä taisi toimia jotenkin rationaalisesti  :jees:

PerseVän VeREvvÄÄ!
:notworthy: :huraa: :notworthy:

=Juku=

Miksi ei sanaakaan Ruotsin huimasta maanjäristyksestä?

Me first (rules of traffic)

artopaananen

Ruotsin? Suomessa nyt AINAKIN oli 4,6 Rihterin SUURJÄRISTYS. KUNNES ydinvoimin tulee jälleen UUSI JA ISOMPI. Kuten h a l u a t t e k i n !
---

* NYT SUPO SHAIBOILLA menee yli sietorajan! Enää eivät edes y r i t ä  peitellä katkerinta sysimustaa sillkkaa KATEUTTA Arton hyrrätessä Suomen filmimaailman piikkipaikan  tykkinä!. . .Nyt sitten NÄYTTÄVÄT IHAN ITSE MILLAISIA SILKKOJA SIKOJA  OVAT . Loisivat verorahoillamme kuin syöttöporsaat VALMIINA TEURAALLE: ;) ..
--
Arto hei.

Nyt kun saatiin hyvin Jussillasi julkisuutta

YLE TV1 esittää meikän parhaimpaan  mahdolliseen aikaan 25.03! Laita tieto kiertoon kavereille.

Ja lisÄÄ!

Seuraavaksi Saksan PÄÄ TV ja katsojat päälle 10 000 000!!!!!!!!!!!!!
_________________________________

Arto Lauri 173 Vacuum chemistry

https://www.youtube.com/watch?v=O08ih0tL-OU
-----------

Arto Lauri 172. TMS tinnitus

https://www.youtube.com/watch?v=PUumpnijoiE
--------------

Arto Lauri 171. Olkiluoto-3

https://www.youtube.com/watch?v=4OYJbO2__g0
---------------

Maaradio Maailman vaarallisin mies 2.Arto Lauri
http://maaradio.fi/index.php/fi/laehetykset/ohjelmat/150-podcast-ep-10-arto-lauri-euroopan-vaarallisin-mies-osa-2
----------
Kaikki teksteissä esiintyvät väittämät, laskelmat ja päätelmät ovat AMATTIMAISTA 30v TVO/ASEA YDINALAN SISÄPIIRIN kokemuksen käsialaa.

Yhtenevälsyydet todelisten, dokumentoitujen tapahtumien, oikeiden matemaattisten kaavojen tai muiden todennettujan faktojen kanssa ovat niinikään TÄYSIN TOTTA.

Apative

"I don't care that they stole my idea . . I care that they don't have any of their own"


― Nikola Tesla

"EMBRACE DEMOCRACY, OR YOU WILL BE ERADICATED."

― Liberty Prime

"Valta kasvaa kiväärin piipussa."

― Mao Zedong

Kastori


jta

Quote from: Apative on Sun 20.03.2016 21:42:18 (UTC+0200)
Missä ja milloin tämä "suurjäristys" oli?
Edit: tätä meinasit? http://www.kaleva.fi/uutiset/pohjois-suomi/historiallisen-voimakas-maanjaristys-tuntui-ympari-pohjois-suomea-seinat-tarisivat-ja-kupit-kilisivat/723109/

No kerrohan miten tämä liittyy ydinvoimaan?
Koska hanhikivi. Johan tuolla kommenteissakin paasaavat että näin järistysherkälle alueelle ei tuommosia saisi pykätä.

artopaananen

NiinPÄ Sepeteus!.. ...

Taistelijat on toki AINA jakaneet myös kansaa kahtia. Koska on se kavalin valtaeliitti. Alistettu kansa.

Ja sitten ME jotka asetumme tähän VÄLIIN muodostuvaan taistelutantereeseen.

On hienoa kuitenkin taistella ja jatkaa sitä läpi mätää hallintoterroria vastaan. KUNHAN VAAN SAA TARPEELLISTA ALISTETTAVAKSI ASETETUN KANSAN TUEN TAAKSEEN.


SIMPPELIÄ  , HELPPOA! Ja sitten kun pääsee suururakallaan tällaiseen tilanteeseen, kun Atomin paluukin nyt on. On l e g e n d a a r i s e n   tyytyväinen, kun taistelunsa hedelmät alkavat OIKEASTI näkyä ja tunkea esille SINIVIRKAPOSSUJEN läskimerien YLI!

KYNÄ ON AINA LOPULTA OLLUT ASEITA, ENNENKAIKKEA myös mahtavimman Y D I N A S E E N K I N  YLITTÄVÄ VOIMAVARA
.. Vielä tulee sekin päivä kun näistä taisteluista tehtyjä SUURELOKUVIA JA PATSAITA JAETAAN. . . .!

. ... UUpSISTA! AI NIIN NÄITÄ JAETAAN JO... :o 8) ;) :D :D :D
Kaikki teksteissä esiintyvät väittämät, laskelmat ja päätelmät ovat AMATTIMAISTA 30v TVO/ASEA YDINALAN SISÄPIIRIN kokemuksen käsialaa.

Yhtenevälsyydet todelisten, dokumentoitujen tapahtumien, oikeiden matemaattisten kaavojen tai muiden todennettujan faktojen kanssa ovat niinikään TÄYSIN TOTTA.

nyyyps

psykoosiin sinne vie pieni polku halki villin soihtumetsän siellä sataa uraania joskus liikaakin
psykoosiin sinne vie supon koira vasten toista liikkumatta salapalkka salapalkan jälkeen tietää sen
Allekirjoitukset näkyvät jokaisen viestin tai yksityisviestin alla. Voit käyttää BBCodea ja hymiöitä allekirjoituksessasi.

artopaananen

Atomin paluu esitetään koko Suomessa ohi SUPO sensorien 25.03

Siksi SUPO- saastat käy kekäleinä nyt!

Olkaa huoleti. Filmi näytetään seuraavaksi miljoonille Saksassa.

Haluavat katsoa tämän 5 pääpalkinnon ansiokkaan Arton filmin.
Kaikki teksteissä esiintyvät väittämät, laskelmat ja päätelmät ovat AMATTIMAISTA 30v TVO/ASEA YDINALAN SISÄPIIRIN kokemuksen käsialaa.

Yhtenevälsyydet todelisten, dokumentoitujen tapahtumien, oikeiden matemaattisten kaavojen tai muiden todennettujan faktojen kanssa ovat niinikään TÄYSIN TOTTA.