News:

Jätä aivosi narikkaan, ja astu peremmälle :moi:
Apachefoorumi ei vastaa narikkaan jätetyistä aatteista.

Main Menu

Britney shears

Started by Ruhoo, Sat 03.03.2007 19:35:46 (UTC+0200)

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

D-ude

"Kassoha sie. Tää asja on näi. Jos sie lähet juoksemaa, nii sie saat juossa Pohjalahel saakka. Kyl hää tulloo peräs, älä yhtää eppäile. Mut jos sie pysyt paikollais etkä lähe hitoilkaa, nii minkä hää tekköö? Et sie sovi hänen kansaa sammaa monttuu. Se on tään puolustussovan ratekia."

Nuuka

Meinasin laittaa itselleni sigun, mutta sitten en keksinyt siihen mitään hauskaa niin en laittanutkaan. :jepso:

Sauva


Lexa

Se on ihan oikeesti tullut hulluksi. Ei tossa sen ihmeemmästä ole kyse. Näitä sattuu. :kahvi:
"Lexa on koko Apache foorumin nettipoliisien PÄÄLLIKKÖ!" -Arto Lauri

The future unknown, but is there ever time to find out...?

Like what I do? Buy me a beer!

Tule mukaan Apachefoorumin Discord-kanavalle!

Örtzi

Tuo News of the World-lehti on yhtä luotettava kuin joku Se, Oho tai seiska. Aika skeptisesti suhtaudun noihin tietoihin.
Kyl siit kaffekermat saa, sano piika ku sonnia lypsi.


Betonishamaani

QuoteSekopäinen ja juuri päänsä kaljuksi ajellut Britney oli aiemmin illalla kirjoittanut päähänsä luvun 666 ja juoksennellut ympäri klinikkaa huutaen: "Minä olen Antikristus!".

:lach: :lach:
Note to self: Älä avaa Tuomarin triidejä. Mielessä pyörii nyt vain ihmistuhatjalkaiset, paskan syöminen ja höpsähtäneet lääkärisedät.

Quote from: NaiNeN on Thu 25.07.2013 19:38:41 (UTC+0300)
Mie eilen mietin että mitäköhän tuommonen vankilapsykiatri sanois Tuomarista  :think:



Nuuka

Quote from: Tuomari on Sun 04.03.2007 17:01:12 (UTC+0200)
QuoteSekopäinen ja juuri päänsä kaljuksi ajellut Britney oli aiemmin illalla kirjoittanut päähänsä luvun 666 ja juoksennellut ympäri klinikkaa huutaen: "Minä olen Antikristus!".

:lach: :lach:
:good: ::hihsmoke
Meinasin laittaa itselleni sigun, mutta sitten en keksinyt siihen mitään hauskaa niin en laittanutkaan. :jepso:

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 356 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Verification:
Please leave this box empty:

What is the name of this forum?:
What is the most visible color in our forum?:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview