News:

Apachefoorumi.net
Sielussani on mursu...

Main Menu

Tuoretta pihviä illalla!

Started by omglolnoob, Sun 13.04.2008 12:29:01 (UTC+0300)

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nyyyps

Tilasin suoraan toimittajalta lihat grillikauden avajaisiin. Minä tarjoan sapuskat, jokainen tuo omat juomansa.
Tervetuloa! :moi:
Allekirjoitukset näkyvät jokaisen viestin tai yksityisviestin alla. Voit käyttää BBCodea ja hymiöitä allekirjoituksessasi.

Rudolf Käki

1980-2023
In Memoriam.

D-ude

sshh.. Noob hiljempaa. Jos Kasse huomaa tuon naislauman, emme voi taata kaikkien mokkatakkisten naisten koskemattomuutta. Mie ainakin haluan lihani mediumina ilman majoneesia :psp:
"Kassoha sie. Tää asja on näi. Jos sie lähet juoksemaa, nii sie saat juossa Pohjalahel saakka. Kyl hää tulloo peräs, älä yhtää eppäile. Mut jos sie pysyt paikollais etkä lähe hitoilkaa, nii minkä hää tekköö? Et sie sovi hänen kansaa sammaa monttuu. Se on tään puolustussovan ratekia."

Shadowen

Quote from: D-ude on Sun 13.04.2008 13:34:14 (UTC+0300)
sshh.. Noob hiljempaa. Jos Kasse huomaa tuon naislauman, emme voi taata kaikkien mokkatakkisten naisten koskemattomuutta. Mie ainakin haluan lihani mediumina ilman majoneesia :psp:

:lach: :lach:
"Kun itseäni en yöstä erottanut, jo tunsin sinut minussa. Nyt kun aamu ympäröi meidät, varjelen sinua, valoa varjossani"

[tt]By reading this post in forum, your soul is now the exclusive property of Apache and subsidiaries.
Unauthorized use of Apache Forum posts, images, materials, souls, odors, and oxygen is strongly discouraged.
And...We know where you sleep[/tt]

jalkapuoli

Kukaan ei ole hyödytön. Aina voi olla edes huonona esimerkkinä.

Poppamies

Elämäni hyödyllinen opetus on se, että idiootit ovat usein oikeassa.
Eipä ole juuri mitään helpompaa kuin elää huonosti ja kuolla hyvin.
Kokeile kerran kaikkea, mutta älä sukurutsaa tai kansantanssia.
Elämä on kuin sardiinipurkki? Kaikki me etsimme purkinavaajaa.

Kastori


Rudolf Käki

1980-2023
In Memoriam.

Pokerface


nyyyps

Allekirjoitukset näkyvät jokaisen viestin tai yksityisviestin alla. Voit käyttää BBCodea ja hymiöitä allekirjoituksessasi.

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 356 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Verification:
Please leave this box empty:

What is the name of this forum?:
What is the most visible color in our forum?:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview