News:

Apachefoorumi Facebookissa:
https://www.facebook.com/Apachefoorumi/

Main Menu

Suuri huumekeskustelu

Started by peter, Thu 03.07.2008 18:49:22 (UTC+0300)

Previous topic - Next topic

0 Members and 17 Guests are viewing this topic.

nyyyps

Auringonlasku lieventääpi ressiä.

Eiku niin, pitää hokea, että auringonlasku on paha, vihaan sitä, auringonlasku on paha, vihaan sitä, auringonlasku on paha, vihaan sitä, auringonlasku on paha, vihaan sitä, auringonlasku on paha, vihaan sitä, auringonlasku on paha, vihaan sitä.

Minunkaan tarttis ku oppia olemaan ressaamatta yliampuvan tunnontarkkuuteni kans joutavanpäiväsistä hutiloijista, niin helpottais vitutukset. Eiku niin, ei sitä nuin hoideta. Pitää vetää känni ja unohtaa muutamaksi tunniksi. Vihtu, ite muka oppia ja saavuttaa ja saaha aikaseksi, ei se nuin toimi. :jees:
Allekirjoitukset näkyvät jokaisen viestin tai yksityisviestin alla. Voit käyttää BBCodea ja hymiöitä allekirjoituksessasi.

Örtzi

Kyl siit kaffekermat saa, sano piika ku sonnia lypsi.


Dimmu Burger

Kauniit naishenkilöt, ottakaa yhteyttä yksityisviestitse.

Hyvä suunnistaja ei eksy. Jos ei tiedä missä ollaan, mennään kotiin.

Njof njof :psp:

nyyyps

En saavuta sillä mitään tavoittelemisen arvoista. ::prosmoke
Allekirjoitukset näkyvät jokaisen viestin tai yksityisviestin alla. Voit käyttää BBCodea ja hymiöitä allekirjoituksessasi.

peter


Betonishamaani

Note to self: Älä avaa Tuomarin triidejä. Mielessä pyörii nyt vain ihmistuhatjalkaiset, paskan syöminen ja höpsähtäneet lääkärisedät.

Quote from: NaiNeN on Thu 25.07.2013 19:38:41 (UTC+0300)
Mie eilen mietin että mitäköhän tuommonen vankilapsykiatri sanois Tuomarista  :think:



AkR

Quote from: Memme on Mon 30.08.2010 19:51:50 (UTC+0300)
Quote from: Rudolf Käki on Mon 30.08.2010 19:21:01 (UTC+0300)
Kannabisöljy  :think:
Kannabisöljyä mainostettiin joskus kovinkin tujuksi mutta kokeiltuani sitä voin sanoa että ei minkään näköistä vaikutusta tullut.
Joku myyntikikka vain..

Ei tainnu olla oikeeta, kannabisöljyssä THC pitoisuus on yli 50% ku lätkässä on >10%, lehdessä ja kukassa alle 10% et pitäs kyllä kolissa jos ei oo thc reseptorit palanu tai turtunu muista stimulanteista  :jepso:
In my opinion, the existence of life is a highly overrated phenomenon

Kastori

viina on paha, viina on paha, viina on paha, viina on paha..  :psp:


no se siitä teoriasta, seuraava kiitos, tuo alkoi jo kyllästyttään..

paavo

Viina on senkin puolesta mukavampaa, ei turhaa säätämistä tai kasvimaan hoitoa

Kastori

onhan ne päihteinäkin erilaisia.. ja olis siitä viinanhankkimisestakin vaivaa jos se laitonta olis..



Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 356 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Verification:
Please leave this box empty:

What is the name of this forum?:
What is the most visible color in our forum?:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview