Mitä viimeksi teit/mitä ostit autoosi (Pl. tankkaus) vol.2

Started by Señorita iCola, Tue 09.04.2013 16:15:59 (UTC+0300)

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nyyyps

Allekirjoitukset näkyvät jokaisen viestin tai yksityisviestin alla. Voit käyttää BBCodea ja hymiöitä allekirjoituksessasi.

=Lutris=

Ennemmin huonoa huumoria kuin ei huumoria ollenkaan
Huonoa makua ja riman alituksia jo vuodesta 1964 lähtien
Paskan myivät
Paskaa huumoria jo vuodesta 1964

Yyyy2


Ledskukkuu

Parempi myöhään jos ei silloinkaan.

moppe

Wunderi piti ostaa peräkonttiin kun edellinen omistaja on piskiä kuletellu ja meinaa haista vieläkin märälle koiralle.

jta

Tuo se on mahtava haju. Joskus oli auto laitettavana missä oli kenneliä tai jotain pidetty hajusta päätellen. Niin ulolle haisi koko auto että vieläkin muistaa tuota tapausta kauhulla. Kunnollinen sisäpesu ja otsonointi niin luulisi hajun lähtevän.

moppe

Ei ole vielä joutanu perehtymään mutta ensi viikonloppuna pitää kunnolla putsailla peräloosterista verhoilut ja laittaa luukut auki muutamaksi päiväksi talliin. Taitaa se haju onneksi olla jo häviämään päin. Mutta enpä olisi uskonu että noinkin hyvin piskin haju pysyy, muutaman viikon jo kerenny pirssi olla.


PajakkiVasseli.com

Otsonointi tosiaan hyvä konsti.Mitä lie fixaamot ottaa käsittelystä.100-200e  :jees:
Quote from: Hepskukkuu on Sat 12.04.2014 01:22:03 (UTC+0300)
Foorumi on kuin sima, kaikki käy osa on rusinoita ja passeli on vahingossa sekaan eksynyt luumu.... :think: :psp:

paavo


Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 356 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Verification:
Please leave this box empty:

What is the name of this forum?:
What is the most visible color in our forum?:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview