News:

Apachefoorumi Twitterissä:
https://twitter.com/apachefoorumi

Main Menu

Apachelaisia?

Started by Lexa, Tue 10.10.2006 15:23:54 (UTC+0300)

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jokse


Arathon

Taitaa mennä jo rankaisijoiden kuvien puolelle tämä  :psycho:
Tule hyvä kakku.

Lexa

"Lexa on koko Apache foorumin nettipoliisien PÄÄLLIKKÖ!" -Arto Lauri

The future unknown, but is there ever time to find out...?

Like what I do? Buy me a beer!

Tule mukaan Apachefoorumin Discord-kanavalle!

Jokse


Tieko

Peffat piiloon


Kalifornian poliisi joutui hajottamaan 8 000 ihmisen väkijoukon, joka oli kokoontunut Laguna Niguelin kaupunkiin pyllistääkseen housut kintuissa ohikulkevalle junalle. Amtrak-yhtiön junavuoro peruttiin, koska matkustajat olisivat voineet vaatia korvauksia tämän henkeäsalpaavan ja veret seisauttavan näyn aiheuttamasta traumasta. Perinne sai alkunsa vuonna 1979, kun paikallisen kapakan asiakas lupasi ryyppykavereilleen drinkit, jos nämä lähtisivät joukolla pyllistämään junalle. Sen jälkeen paikalle on kokoontunut heinäkuun toisena viikonloppuna vuosi vuodelta yhä suurempi joukko ahterinsa esittelijöitä.

(Iltalehti)


Miittileikki  :psycho:
Failure to evolve is a failure to us all

"Hetkinen... Eihän tämä ole tennistä. Tämä on anaaliseksiä."

Sceme

Pieleen meni

Poliisi piiritti nopeasti rautakaupan Yhdysvaltain Coloradossa, kun työntekijä ilmoitti, että liikkeessä on vaarallisen näköinen mies, jolla on mukanaan AK-47-rynnäkkökivääri. Raskaasti aseistautuneet poliisit tekivät sisään rynnäkön. Lopulta paljastui, että verenhimoinen terroristi olikin tavallinen perusjannu, joka oli tarkastellut myynnissä ollutta naulapyssyä.

(Iltalehti)

Jep jep. Miten naulapyssyä voi luulla neljä seiskaksi?

L D

Himo yllätti

Washingtonin poliisi on hälytetty tutkimaan varsin erikoista tapausta.
Hevostilan omistaja soitti viranomaiset paikalle nähtyään kaljun ja housuttoman miehen jahtaavan yhtä hänen hevosistaan varhain aamuyöllä.
Poliisi ei ollut varma mitä mies hevoselta halusi, mutta tapausta on ryhdytty joka tapauksessa selvittämään asian vaatimalla vakavuudella.

(Iltalehti)
"Nuorena kasvatuslaitokseen ja vanhana katkaisuhoitoon"

=Juku=


https://www.facebook.com/wazobiaradio/videos/1018621414866892/

Me first (rules of traffic)

paavo



Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 356 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Verification:
Please leave this box empty:

What is the most visible color in our forum?:
What is the name of this forum?:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview