News:

Apachefoorumi.net
Admin tarjoaisi kävijöille kahvit, mutta huomasi ettei serveri tykkää nesteistä.

Main Menu

Suuri huumekeskustelu

Started by peter, Thu 03.07.2008 18:49:22 (UTC+0300)

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Señorita iCola

Menestykseen on kaksi sääntöä:
1. Älä koskaan paljasta kaikkea.

paavo


nahkaparturi

So, you found out you're not a business man after all.
Just a man.
An ancient race.

All the love in all the world
Is not enough to save my soul tonight
-Lemmy

Memme

Ihan hirmu sekasin meninkin.. En muista mitään..  :lach:

gig1


Memme

Quote from: Memme on Sun 27.09.2009 13:03:34 (UTC+0300)
Ihan hirmu sekasin meninkin.. En muista mitään..  :lach:

Ei mut ihan tosissaan.. Mä olen miehestä (ja myös itsestäni) ylpeä että ollaan pystytty lopettamaan kovien aineiden käyttö  :jees:  Ja pystytään helposti sanomaan pilveä tarjonneelle EI- sanan  :jepso:
Jos ei oltas lopetettu sitä tökkimistä niin varmasti kumpanenkin oltas jo haudassa..  Mut oli sen verran voimia vielä että pystyi sanomaan EI KIITOS!!
Pahimmillaan mies painoi 64 kg vaatteet päällä (pituus 194 cm) ja minä painoin 47 kg-48 kg vaatteet päällä (pituus 170 cm).. Se oli ihan sairasta!! Katsoin itseäni peilistä niin meinas rueta oksettamaan pelkkä peilikuva (kylkiluut erottui todella selvästi sekä lantioluut "hohti" ihon alta kummallakin)..  :puke:
Hyi hyi hyi.. En halua ajatella asiaa enempää tälläerää  :ras:

Tanjii

Ei ole kaunista katseltavaa kun ihminen vetää ittensä semmoseksi lommoposkeksi  :nope:

Memme

Quote from: Tanjii on Mon 28.09.2009 14:27:03 (UTC+0300)
Ei ole kaunista katseltavaa kun ihminen vetää ittensä semmoseksi lommoposkeksi  :nope:

Meidän koko kaveripiiri oli yhtä laihoja, jotkut laihempiakin  :jees:  Vanhemmat järkyttyi tietenkin pahanpäiväisesti kun näki, mihin kuntoon mä olin mieheni kanssa mennyt..
Kyllä mua jälkeenpäin hävetti ihan sikana kun sellaista huolta aiheutin ainoana lapsena..  :sorry:  Vanhemmat luuli et mä joudun hautaan parin vuoden sisään. Mutta enpäs joutunutkaan! Oli voimia vielä sen verran että lopetin kertalaakista, ilman minkäänlaista vieroitushoitoa. Mies meni kahdeksi viikoksi laitokseen, jossa sai sitten sen korvaushoidon.
Seuraava siirto oli se että muutettiin toiselle paikkakunnalle. Sillätavalla sai jätettyä sen "kaveripiirin" taakseen ikuisesti  :jepso: Onneksi tehtiin niin!! Nykyisin ollaan niin onnellisia et päästiin taas elämänsyrjään kiinni  :good:

VonBitch


nahkaparturi

So, you found out you're not a business man after all.
Just a man.
An ancient race.

All the love in all the world
Is not enough to save my soul tonight
-Lemmy

Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 356 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it has been approved by a moderator.

Name:
Verification:
Please leave this box empty:

What is the most visible color in our forum?:
What is the name of this forum?:
Shortcuts: ALT+S post or ALT+P preview